8 GESTÓW, ABY PODJĄĆ W PRZYPADKU WYSOKIEJ TEMPERATURY

Ciesząc się słońcem i wysokimi temperaturami, ba-ba letnich wakacji. I dla tego, aby nie zepsuć wakacje z szkodliwym działaniem wysokiej temperatury, oto niektóre gesty, aby zaakceptować. Czas ekspozycji, nawilżania, stosowania ochrony przeciwsłonecznej: Odkryj podstawy dla doskonałej ochrony przed słońcem. Na drodze do udanego urlopu!

Chociaż Meteo France prognozy na pierwsze szczyty upału latem w całej Francji, instytutu nadzoru w sferze ochrony zdrowia (Инвс), wspólnie z Ministerstwem zdrowia wydała zalecenia w celu uniknięcia zagrożeń dla zdrowia.

W szczególności, użytkownicy powinni zwrócić szczególną uwagę na ludzi starszych i małych dzieci.

Pierwszy motto: nawodnienie

Ważne jest, że dzieci i dorośli powinni regularnie nawilżania w przypadku upałów. Niemowlęta, dzieci i dorośli grupyPierwszy motto: nawodnienie ludności, które najbardziej ucierpiały wskutek odwodnienia.

Więc muszą pić dużo wody, najlepiej, a zwłaszcza napoje. Należy pamiętać, że sportowcy i podłogowych pracowników należy również pić wodę w ciągu dnia w przypadku nieprawidłowej ciepła.

Ciężkiego upału i starców

Szczególnie podatne na odwodnienie i hipertermia, starsi ludzie muszą chronić się przed upałem. Po pierwsze, ludziom starszym proponuje się przeznaczyć kilka godzin dziennie w zimnym lub klimatyzowanym pomieszczeniu w wysokiej temperaturze.

Również zaleca się czyścić wilgotną szmatką na twarzy, szyi, rękach i stale rozpylać wody na twarz. Ponadto, osoby starsze powinny pić około 1,5 litra wody dziennie i jeść tyle, aby zmniejszyć ryzyko hipertermii i hiponatremii i zapewnić właściwe nawilżenie skóry .

Unikać długotrwałego narażenia na działanie słońca

W przypadku wysokiej temperatury szczytów, użytkownicy nie muszą tracić zbyt dużo czasu na ulicy, zwłaszcza między 12:00 a 16:00. Niemowląt, dzieci, dorosłych i osób w podeszłym wieku zaleca się, aby pozostać jak najmniej poddaje się obróbce cieplnej.

Zaleca się również, aby zamknąć okiennice i okna jego domu, aby chronić się przed gorącem i spędzić jak najwięcej czasu w pokoju świeże.

Nie wychodzić bez ochrony przeciwsłonecznej!

Jeśli słońce może być, w małych dawkach, jest dobre dla zdrowia, jest również odpowiedzialny za oparzenia słoneczne, starzenie się skóry , i niektórych rodzajów nowotworów, takich jak czerniak.

W ten sposób, użytkownicy muszą być regularnie nakładać okulary narzędzia, dostosowane do typu skóry podczas ekspozycji na słońce i stosować dobre nawilżenie skóry. Zaleca się nosić jasne ubrania, nakrycia głowy i okularów do każdej wystawy.

Należy zauważyć, że Narodowa agencja bezpieczeństwa zdrowia regularnie zachęca konsumentów być bardzo ostrożnym o spożyciu “słoneczny” suplementy diety .

Według francuskiej agencji, zarzuty w tym, że przygotowują się skóry na słońce nie leżały na żadnych naukowych dowodów. Jednak, okulary środki do skóry nie powinny być pomijane .

Zasilania dostosowane do upałów

Zasilania dostosowane do upałówZ punktu widzenia dietetyki, zaleca się spożywać bogate wodą produkty, takie jak owoce (melon, arbuz, truskawki lub brzoskwinie) i surowe warzywa (ogórki, pomidory, cukinia), aby zmniejszyć ryzyko odwodnienia.

Nie tylko pacjentów biegunka przestrzegać tej diety, bogate w wodę. Zaleca się towarzyszyć przyjmowania napojów bezalkoholowych z pokarmów stałych.

Wskazówki dla kierowców

Czy mogą odejść lub wrócić z urlopu, kierowcy będą musieli wykonywać dalekie podróże w czasie wakacji. przypomina, że ważne jest, aby robić częste przerwy w cieniu, zwilżyć i regularnie pić.

Kierowców również apelują, aby nie zostawiać dziecka samego w samochodzie.

Ochronie zwierząt

Zwierzęta również mogą mieć wpływ na odwodnienie. W ten sposób każdy człowiek powinien nie zaniedbuj karmieniem swojego zwierzaka w okresie letnim. Ponadto, ważne jest, że zwierzęta powinny pić.

Nie wahaj się skontaktować się z lekarzem

Nie wahaj się skontaktować się z lekarzemZgodnie z, silne upały mogą powodować zaostrzenie istniejących patologii lub niestabilnym stanie zdrowia, a nawet prowadzić do śmierci.

Jeśli takie objawy jak silne zmęczenie lub niezwykła słabość występują, zalecamy skonsultować się z lekarzem na początku leczenia.

Ponadto, pacjenci przechodzą Leczenie nie należy rezygnować z powodu upału. Jednak zaleca się, aby skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli użytkownicy czują się nietypowe objawy.

Należy pamiętać, że starsi ludzi są prawdziwe znaki ostrzegawcze, gdy odwodniony. W przypadku silnego zmęczenia lub osłabienia, nietypowe zachowanie, trudności z poruszaniem się, ból głowy, zawroty głowy, zawroty głowy, świadomości, drgawki, skurcze mięśni, podwyższona temperatura ciała lub nocną agitację, ważne jest, aby wziąć gestów należy dobre nawilżenie i skonsultować się z lekarzem.

Leave a Reply